ΕΛΑΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

UI/UX Designers

Αναζητούμε ταλαντούχους UI/UX Designers για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Οι ιδανικοί υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν γνώσεις σχεδιασμού σχεδιασμού ιστοσελίδων και εφαρμογών.

Με μια ματιά

Τύπος απασχόλησης: Πλήρης

Απαιτούμενα προσόντα: Responsive web design, Adobe suite, καλό γούστο και αισθητική.

Επιθυμητές γνώσεις: Figma ή άλλες σχεδιαστικές σουίτες.

Επίπεδο: Μid-level or senior.

Τοποθεσία: Παλαιό Φάληρο, Αθήνα.

Περιγραφή θέσης

Αναζητούμε UI/UX Designers για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν γνώσεις σχεδιασμού ιστοσελίδων και εφαρμογών.

Τα άτομα που θα ενταχθούν στην ομάδα μας θα έχουν την ευκαιρία να αναλάβουν μια ποικιλία έργων, από ιστοσελίδες παρουσίασης έως απαιτητικά έργα πληροφορικής και mobile εφαρμογές.

Οφέλη

Εκτός από την ευκαιρία να γίνετε «επαγγελματίας» παίκτης πινγκ πονγκ, θα λάβετε επίσης:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως δεξιοτήτων και εμπειρίας.
  • Αμοιβόμενη εκπαίδευση και συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια.
  • Ευέλικτο ωράριο.
  • Μερική τηλεργασία.
  • Ευχάριστο κλίμα και άνετο δημιουργικό περιβάλλον.

Ευθύνες

Ανάλογα και με την υπάρχουσα εμπειρία και εξειδίκευση, μια ενδεικτική λίστα με τις καθημερινές εργασίες και ευθύνες περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • Σχεδιασμός responsive ιστοσελίδεων.
  • Σχεδιασμός web & mobile applications (UI/UX).